| ZoeyMe a întrebat:

Ce format rebuie sa aiba melodiile pentru a le pune pe un casetofon din ala mai vechi?

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Din cate stiu eu, tot MP3, dar cd-ul trebuie sa fie audio, adica cu vreo 8-9 melodii.

2 răspunsuri:
| MissBeer a răspuns:

Trebuie sa fie pe casetalaughing. Daca are cd-player, melodiile trebuie sa fie audio.

| ZoeyMe explică (pentru MissBeer):

Evident ca vorbeam de un aparat dinasta cu CD player, insa nestiind cum se numeste i-am zis casetofon.Dar ce trebuie sa scrie dupa melodie ca de exempleu xsd.mp3

| MissBeer a răspuns (pentru ZoeyMe):

Din cate stiu eu, tot MP3, dar cd-ul trebuie sa fie audio, adica cu vreo 8-9 melodii.