| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica va place cel mai mult?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toate genuriile de muzica

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Inclusiv manele.

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Vechi daca transmit ceva, astea noi sunt o porcarie de muzica, nu sunt manele sunt o aiureala, nici aia care canta nu asculta manele, ei au spus asta nu inventez eu, ascult si populara https://www.youtube.com/watch?v=O_M7qYV3cI8
foarte putin promovata desi face parte din cultura romaneasca, folcorul unui popor este indentitatea lui, dar Romania e o colonie ne este scarba de tot ce e romanesc

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Trece viata, se duc aniiiiii
Maine poimaine fac 30 de ani si n-am iubita laughing)))
RAY noi tot de iubim

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Asa e mandra, trec anii si eu tot cu visele raman, nu exista ce am visat eu, asta e

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Ce zic eu si ce zici tu

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Eu am scris sub influenta ierbi tu a vinului cum sa ne intelegem

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Tu fumezi iarba, eu fumez vin virgin

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Ce femeie mor laughing)))

| NLS a răspuns:

Cam orice in afara de manele, lautareasca, muzica populara din sud, dark&death metal.
Insa cu precadere ascult rock clasic, rock gotic (si simfonic), si pop, trance, ambientala, eurodance.
Am o slabiciune pentru muzica medievala si irlandeza.

| VibeTrix a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SvOz93YGKrw asta e tot ce vreau sa aud

| CleanHeart a răspuns:

Pop.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica clasica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock

| VictorFenrir a răspuns:

Depinde in ce moment, in general nu am un gen preferat.Inainte puteam sa spun ca genul meu preferat este rap.ul, apoi am avut o perioada cand mi-a placut foarte mult muzica reggae, iar acum sunt pe rock, new age si muzica de film.Dar nu pot sa spun ca am un gen preferat, fiecare gen are ceva unic care il defineste si asta este frumusetea muzicii.

| DoarAlin a răspuns:

Rap, Rock, Hard Rock, MEtal, Hip Hop, Metal Gothic, Rpacore, Heavy Metal.
Scuze, dar nu am un gen preferat. laughing

| Petrovic a răspuns:

Clasic
Muzică tristă

| tudorhit a răspuns:

Buna! Imi pari o persoana destul de interesanta si m-am gandit ca ar fi distractiv sa vorbim. Daca nu te deranjeaza, desigur. Ti-am scris si in privat dar nu imi apare ca ti-am trimis vreun mesaj.

| BloWup a răspuns:

Trap gen (Atrix full version (1-2 ore) Ps : sunt mai multe in full version
Si trap-uri normale de 7-8 min

| CartofulOtaku a răspuns:

Hard rock/heavy metal/ceea ce sperie oameni nornali de obicei

| Mady12345678 a răspuns:

Pop happy