| Emeraude a întrebat:

Ce genuri de muzica/trupe/artisti preferati? Puteti da si exemple de melodii ale acestora.Si...ce genuri de muzica/trupe/artisti nu sunt pe placul vostru? La fel, puteti da si exemple de melodii. A, si inca ceva: fara discriminari rasiale, de gusturi, etnie, religie, s. a. laughing Discutam despre muzica.Merci beaucoup!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

FOLK - Vali Sterian(Vino Doamne, Amintiri cu Haiduci), Emeric Imre (Muntele, Nebun de Alb, Fata de crasma cu manele), Karma (Singuratate, Copilita fara minte, Singuratic strada traversez).
ROCK - Iris (Vals, Lady in Black, Floare de Iris), Cargo, Metallica (Nothing elste metters, The unforgiven, Whiskey on the jarrow), Lordi.
Clasica - Verdi, Schumann
SI altele mai vechi, in mare cam din ce a enumerat Deagle.

16 răspunsuri:
| Daisy. a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile de la deepside deejayshappy

| Tsuj a răspuns:

Eu ascult Aerosmith si Scorpions.Cat despre celelalte trupe pe care le-ai enumerat acolo mai putin sau deloc. happy

| Emeraude explică:

SoftCristi, iti pun raspunsul OBLIGATORIU castigator, imi plac absolut toate melodiile!laughing

Dar nu asculta chiar nimeni Aerosmith crying? AC/DC, The Scorpions, Evanescence, Within Temptation, Benjamin Breaking Down, Luna Amara, Vita de Vie, Vama Veche, Zdop si Zdup, The Used, Lake of Tears, Lacrimosa, No Doubt, Rascal Flatts...=] Va multumesc mult pentru sugestii!

| Danut4 a răspuns:

Imi plac:
rap:eminem, puya, 2pac, 50 cent, dr dree
pop:mj, moden talking, nkotb, enrique iglesias(turcesti)tarkan, emrah
hard rock:lordi
raggae:...
nu imi plac:
manele
populara

| Biscotte a răspuns:

Nu prefer manelele, muzica clasica, popukara...
ador cele triste. :X day dreaming... hip-hap, dance, rap, etc laughing

| Mixed a răspuns:

Deci. mie imi placec...: Nane, Teasta, Mecena, JustUs, Guess Who, Maximilian...

Nane-Glume
-Mi-e dor
-Ca o stea
Teasta-Pun punct
- sunt dependenta
-minti murdare facute praf
Adda - haos organizat
-noi doi
-prietenie fumata
-prietenie adevarata
Mecena-O fata. 7 frunze.
-Pana la Capat etc.
Guess Who -eu ti si restul lumii
Maximilian-Pe langa telefon
-Viata noastra

sunt preferatele mele:X sper sa iti placa big grin

| StarDust a răspuns:

Eu ascult trance. melodii trance. hmm sunt multe laughing. ascult in special tiesto thinking armin, ferry corsten, cosmic gate, atb, aboy&beyond sunt muulti. thinking melodii recomandate thinking mai pentru. stari din astea nasoale triste:

oceanlab - on the beach, ashes, sirens of the sea, secret, thinking laughing) nici nu stiu de unde sa incep thinking hmm

tiesto - traffic, love comes again, flight 463, addagio, carpe noctum, i will be here, etc :X

mai asc si rap. asa mai rar sa zic laughing. parazitii arssura nane. thinking spike. guess who. veritasaga thinking laughing hai ca deja sunt multe te plictisiesti :*:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Toto Cutugno
2. Michael Jackson
3.Albano si Romina Power(meloodiile lor)ca s-au despartit
4.Formatia Fara zahar
5.Formatia Romania
6.Modern talking si CC catch!
7.Marryah Carrey
8. Elvis
9. Eminem
10.Gil Dobrica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Puya!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii!

| amoremioX a răspuns:

Mie imi place foarte mult voxiz feat dj andy to the moon, connecte-r burning love,,,, enrique iglesias feat ciara takin back my love, pup

| Deea_1936 a răspuns:

Cei mai tari sunt backstreet boys

| friday_2462 a răspuns:

Ehm, in general ascult rock, alternative, indie, folk. hm si exemple...pai...muse(time is running out), 3 doors down, coldplay, jack johnson, hinder, aaron(u turn lili), gary jules(mad world)...si multe altele... mi-e lene acum sa le scriu pe toate. cu detestatulaughingpai manelele, da e greu sa le incadram la 'gen de muzica'. ce e mult, e prea mult.

| friday_2462 a răspuns:

Ehm, eu ascult mai mult rock, alernative, idie, folk... ceva de genu. si trupe.hm...muse(time is running out), 3 doors down, coldplay, hinder, aaron(u turn lili), gary jules(mad world)...si multe altele da mi-e cam lene sa le insir pe toate.

| cosmin1995 a răspuns:

Imi place hip hop, pop, house etc in afara de manele si populara/trupe simplu bug mafia la familia fly project blaxy girls etc/artisti puya smiley inna miley cyrus alex c. neylini etc cea ce nu-mi place manelele si popularahappy