| Korb a întrebat:

Ce genuri de muzica ascultati? (vreau si exemple de trupe)

Răspuns Câştigător
| Anonima54 a răspuns:

Asculta LAXX, Three Days Grace, Metallica, Bon Jovi, Nirvana, Apashe, Dr.Dre etc...Astia canta rock, trap... Daca iti plac manele, imi pare rau

| Korb explică (pentru Anonima54):

Deja ascult..sunt fan...laughing)

| Korb explică (pentru Korb):

DE Seether n-ai zis nimic happy

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Muzica populara : Lautarii de la Chisineu condusa de Botgros.

| Prezidentul a răspuns:

Cheerleader
UDDI. Aseara ti-am luat basma.
Manele gen florin salam feat francezu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai rock si metal ^^ Metallica,Iron Maiden,Rammestein, Nirvana, Guns n' Roses, Slipknot, ACDC, Deep Purple, Linkin Park happy

| Sociopat a răspuns:

Gojira
Tool
A Perfect Circle
Alice In Chains
Puscifer
Pearl Jam
Judas Priest
Nine Inch Nails

| Deaad a răspuns:

Death metal:Cannibal Corpse,Decapitated,Death,Sadistic Intent etc.
Black metal:Burzum,Nahtrunar,Gorgoroth,etc
Thrash metal:Metallica,Slayer, Kreator, Megadeteh etc
Nu-metal:Korn, Slipknot, Stone Sour.

| spiridus25 a răspuns:

Metallica,Iron Maiden,Guns N Roses,AC/DC,Linkin Park,Iris,Vita de Vie,Scorpions,Ozzy Osbourne,Pink Floyd,Bon Jovi,Megadeth,Pantera,Evanescence,Cargo,Phoenix,Korn,Paramore,Deep Purple,Aerosmith,Queen,Green Day,Nirvana,Muse,Bullet for My Valentine,Placebo,Led Zeppelin,Nickelback,HIM,Within Temptation,Red Hot Chili Peppers,Slash,Skillet,Black Veil Brides, Skid Row, Dream Theater, U2, Avenged Sevenfold,Coldplay,Pasarea Colibri,Whitesnake,The Killers,Bring Me the Horizon,Three Days Grace,Papa Roach,Eric Clapton,Europe,Compact,Ducu Bertzi,Motley Crue,Bad Religion,Stone Sour,Arctic Monkeys,Mircea Baniciu,Rise Against,Simple Plan,The Script,Radiohead,Pearl Jam,Gary Moore,Breaking Benjamin,The Pretty Reckless,Kings Of Leon,Def Leppard,Faith No More,Alice Cooper,Dire Straits,Rage Against the Machine,Seether,Oasis, Velvet Revolver, Nazareth, James Blunt, 3 Doors Down,Goodbye To Gravity,A Day To Remember,Chris Rea,Flyleaf,Axel Rudi Pell,Eagles, Thin Lizzy, Kid Rock, Directia 5, Sting,Rasmus,Lynyrd Skynyrd,Chris Cornell,Daughtry,REM,Taxi,Theory Of A Deadman,Florin Chilian,Poets Of The Fall,Saliva,Goo Goo Dolls,Staind,Jason Mraz,Airbourne,Dead By April,Snow Patrol, Sunrise Avenue, Hinder, Alanis Morissette, Rev Theory.

| Korb explică (pentru spiridus25):

WOw.i-ai scris chiar pe toti? laughing

| spiridus25 a răspuns (pentru Korb):

Nu chiar.Nu imi amintesc chiar tot ce am la muzica pe telefon.Dar in mare asta ascult.

| Korb explică (pentru spiridus25):

Tare, si eu, dar doar unele trupe :Linkin, TDG, Godsmack, Arctic..ma bucur ca am mai gasit si alti fani!

| Altusername a răspuns:

Cannibal corpse
Razor
Three Days Grace
Metallica
Megadeth
Slayer
Slipknot
Anthrax
Guns n' Roses
Scorpions
Led Zeppelin
Bullet For My Valentine
Havok
Dying Fetus
Adrian C8kilu Minune