| stefan14 a întrebat:

Ce impresie aveti despre Avril Lavigne?

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

E misto muzica ei:X:X

| BloodyDress a răspuns:

Este idolul mea! Este o persoana pe care o respect atat pentru cine e cat si epntru ceea ce face.Muzica ei este deosebita si ea iti trezeste niste sentimente profunde cand canta unele melodii si sincer pe mine unele melodii ma linistesc:
cand sunt nervoasa-what the hell
cand sunt sihastra-complicated
cand sunt indragostita-i love you
cand ma simt bine-wish you were here
cand ma simt trista- i'm with you

| MadRaven a răspuns:

Imi place mult muzica ei! Muzica ei e destul de interesanta si exprima anumite sentimente exact cum a spus si PeachPuff22.
In plus faptul ca e adolescenta face ca melodiile ei sa fie mai moderne.