| Addaa1998 a întrebat:

Ce iti place la Miley Cyrus?

Tie ti-e dor de Hannah Montana?

Ti-e dor de vechea Miley Cyrus?

Sau o preferi pe noua Miley Cyrus?

Este adevarat ca a avut cel mai mult succes la inceput de pe Disney Channel?

Argumentati si explicati ce va place si ce nu va place la Miley Cyrus acum si in trecut!

Multumesc

Răspuns Câştigător
| wforweirdo a răspuns:

Tot. Da. Da. Mie-mi place Miley oricum! Daa. O IUBESC PE MILEY DIN TOATA INIMA MEA. Multam

8 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Miley Cyrus e Hannah Montana! 1! 11!

| Addaa1998 explică (pentru Polaris):

Da stiu!
Dar am pus intrebarea cu Hannah sa vad daca oamenilor le e dor de Miley jacand in Hannah
Acolo am vorbit de serial! Daa

| CautNume a răspuns:

Nimic.

Nu m-am uitat vreodata si n-am ascultat asa ceva.

Adica cum?

Nu-mi pasa.

Ce sa explic?
Ce-mi place - nimic
Ce-mi nu-mi place - tot

| HermioneLove a răspuns:

Buna...
Pai nu pot spune ca sunt o fana mare a
lui Miley dar imi place ca este frumoasa si are unele melodii tari.
Sincer era amuzant radeam mereu! laughing
Pacat ca nu prea il mai da! Dar si astea care le da acum imi plac Bafta Charlie, Magicienii din Wp, Jessie, shake it up etc oh go on
Daa imi este dor! Pe atunci imi placea ffff mult.Era cuminte, generoasa si scumpa.
NU o prefer deloc pe Miley cea noua! Pozeaza nud, are haine aproape goale, are prea multe aere de diva si mai se si drogheaza!
Daa este adevarat

| StephyMonster a răspuns:

Mi-e dor și de vechea Miley, și de vechea Selena.Acum Miley din vedeta copiilor a ajuns star porno..Selena a rămas la fel doar că e cu Bieber, ceea ce este normal să aibă iubit la vârsta ei.Raven Symone din That s so Raven ( difuzat pe Disney din 2003 pănâ în 2007) a fost vedeta cea mai mare Disney.Mie îmi plăcea mai mult de vechea Miley,chiar mi-e dor de Hannah Montana.dar asta e, a crescut și ea, numai poate fi legată de Disney dar a fost total nebună că s-a drogat, nu trebuia să faca asta. oricum e viața ei, face ce vrea cu ea!

| Addaa1998 explică (pentru StephyMonster):

Ai mare dreptate! Miley numai s-a prostit! Oare de ce face asta?

Hei! Ma poti ajuta te rog! As vrea sa iti dau funda la aceasta intrebare dar am dat deja una...cum o pot inlocui cu a ta ca raspuns castigator?

| SilentNote a răspuns:

Nu imi place nimic la Miley Cyrus.Nu mi-e dor de Hannah Bostana.Nu mi-e dor nici de vechea Miley.Nu le prefer pe niciuna.

Si totusi avea mai mult succes cand era la Disney:toti pruncii erau innebuniti dupa ea, se faceau papusi Hannah Bostana, fete de 8 ani fredonand "Nobody is perfect" bla bla bla etc.

| Tpl_Ioana_1990 a răspuns (pentru SilentNote):

Adevarat...dar mai sti?, unii copii si acum se iau dupa ea.laughing