| babe100 a întrebat:

Va place de "noua" Miley Cyrus? Adica total diferita de copila care era cand lucra pentru Disney si era Hannah Montana.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic a devenit o pțipoancă scuza-mi expresia dar nu ai ce zice Miley cea "dulce" a disparut s-a maturizat cica...Sincer nu ai ce lua exemple de la astfel de vedete inainte o admiram dar acum nu a intrecut limita sa te uiti pe net prin reviste sa vezii ce tampenii sunt(reale bine inteles)

| smaranda97 a răspuns:

Nu, vrea sa demonstreze cat s-a maturizat ea, dar exagereaza rau de tot dupa mine. nu zice nimeni sa se comporte ca hannah montana, dar exagereaza.