| Si_Maria_Radu_1987 a întrebat:

Ce muzica credeti ca se asculta frecvent?

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Toate genurile

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Peste tot, e foarte ascultata si foarte apreciata pseudo-muzica.Mai pe scurt,zgomote inutile,fara sens,cu versuri jalnice, facute sa ii atraga pe hazlii jenanti saraci cu duhul, ce nu pot procesa mai mult decat Shining Heart, Titanium, sau Balada Boa.Muzica de animale ce ar trebuie inchise in cotet.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Am zis toate genurile pentru ca toata lumea asc genul lui de muzica frecvent NU? so...intrebarea era inutila.

| ionutzul31 a răspuns:

Deschide radioul pe KissFm/RadioZu si vezi acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În România? Cu siguranţă house.

| girlsweetgirl a răspuns:

Conecter-r Vara nu dorm(asta se asculta mai nou)