| anonim_4396 a întrebat:

Mai asculta cineva 2pac? Sau credeti ca muzica are termen de valabilitate?

8 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Mai ascult cateodata.
Foarte rar rap american.
Nu prea diger vocea negrilor.

Dar mai mult ascult Mobb Deep, Wu tang Clan si Eminem din rapul american.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica buna e nemuritoare.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cel mai tare rapper de culoare. Daca nu era omorat ganditi-va cate albume mai scotea iar eminem era pe locul 2 acum parerea mea.

| VictorJulien a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Plus filme, si probabil popo gay hop.ul gen Drake, Lil Wayne, Wiz Khalifa nu mai exista.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru VictorJulien):

Existau si astia ca e loc si pentru ei dar 2pac a fost smecher adevarat cantaret in hip hop. Si acum se vorbeste ca puf daddy nenorocitul ala a pus sa fie omorat nu notorius big umflatul ala dealer ordinar de droguri. Oricum erau prieteni astia ultimii dar in castig a iesit puff daddy

| VictorJulien a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Da si dupa moartea lui Biggie a lansat melodia " i'll be missing you"

| ash87 a răspuns:

Nah man, it's just you against the world, got nothin to lose.

| Anonimul2k188 a răspuns:

Pentru mine 2Pac ramane cel mai bun si carismatic rapper al tuturor timpurilor.
Legends never die.