| TraficantaDeFunde a întrebat:

Ce credeti despre muzica rock si despre cei care o asculta... credeti ca sunt diferiti? Funda tongue

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Muzica rock este viața mea.

Cred că sunt diferiți, diferiți în sens pozitiv.

Rockerii sunt persoane cu gusturi excepționale la muzică. Niciodată un rocker nu o să fie prost, incult, cocalar etc.Rockerii mai știu și altceva în afară de fumat la colțul străzii, au o cultură generală, mai pun mâna și pe o carte. Ei văd viața într-un alt mod, fiindcă muzica rock îi instruiește să înțeleagă viața, muzica are o influență imensă asupra unui rocker. Nicidecum nu sunt oameni ciudați, nespălați, drogați, sataniști etc.

Rockerii sunt persoane de încredere, pe care te poți baza, de la care poți să fii sigur că vei obține un sfat bun.

Baftă

8 răspunsuri:
| TraficantaDeFunde explică:

Si mie! dar rockul e preferatul meu tongue

| Robert92 a răspuns:

Din ce punct de vedere sa fie diferiti? Cei care asculta rock nu sunt tot oameni? Singurul lucru diferit fata de cei care nu asculta rock e doar preferinta acelui gen de muzica.Nu sunt diferiti deloc din alt punct de vedere.Mie de exemplu imi plac si ascult melodii din toate genurile.Dar tu?

| davidtraistaru a răspuns:

Nu, cu totii suntem la fel indiferent de ce facem sau ce ascultam

| Celcaremananca a răspuns:

Muzica rock este super tare mai ales Scorpion Nirvana Gnr si multe altele si nu nu sunt diferiti de ceilalti toti suntem oameni si trebuie se ne acceptam asa cum suntem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e idiotul care i-a dat lui 7h30 nefolositor și stupid? A zis-o cel mai bine care e faza cu ascultătorii de rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jelli, nu stiu... oricum ai vazut ce raspunsuri au dat niste "rockeri" la penultima lui intrebare? Chiar am ramas socat de ce puteau sa scoata pe gura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AeroX, da, știu întrebarea. Dacă asta e părerea lor...în fine, nu am eu o cultură generală muzicală așa bună încât să-mi spun opinia, dar nici ei nu prea...

| Specialsnowflake a răspuns:

Nu sunt diferiti(diferiti de cocalari) in rest este totul normal muzica este un mod de viata prin care ne exprimama

sper ca te-am ajutat funda?