| Senzo a întrebat:

Ce nume de scena ar tr sa-mi pun(pentru hip-hop) mi-am compus deja o piesa da nu stiu ce nume de scena sa imi pun funta!

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Sentzooo
senzualu
senzor

cam aste ar fi
funda plsssss

6 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Funkystyle. Fundoi?batting eyelashes

| Liniuta a răspuns:

Hmm. Flow sau Bert.Singurele care imi vin in minte. Daca mai gasesc altele iti spun.

| InoKo a răspuns:

String, ectanie, shakles.bad_boy.sifonthebest.sau simplu sifon.babior,kette.

| Iubiticatahh a răspuns:

Senzorici!laughing Senzuki! Sezzz! Senzorial! cam astea.big grin da'...eu vreau fundabig grin nu funta. daca se poatebig grin daca nu e buna si aia:Xlaughing succes@!(in gasirea numelui de scenahee hee

| Senzo explică:

Ma numesc florin robert

| AdiSebi a răspuns (pentru Senzo):

The BeatsBert
FlowBert
Roberto