| SweetChild1 a întrebat:

Ce părere aveți despre trupa Guns N' Roses? E trupa mea preferată și chiar îmi place aproape orice melodie de la ei.

19 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ascult uneori, dar nu pot spune ca-i printre preferatele mele.

| RockNbeer a răspuns:

Imi place appetite for destruction, restul albumelor is cam nasoale

| SweetChild1 explică (pentru RockNbeer):

Întradevăr Appetite for Destruction este primul și cel mai de succes album al celor de la Guns N' Roses.

| Sociopat a răspuns:

Una din trupele mainstream pe care le asculta toti,, rockerii,,.
Pluralul corect, BA, este Children nu Childs

| mODIN a răspuns:

Imi plac mult! Ce parere ai de asta: https://www.youtube.com/watch?v=MoMu6OI7jh4?

| SweetChild1 explică (pentru mODIN):

Nu pot accesa link-ul, îmi poți spune doar cum se numește melodia pe care ai vrut să mi-o trimiți, ca să o pot căuta pe youtube, te rog.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru SweetChild1):

BAD BONES "Don't Stop Me" trupa pusa de MetalheadSlayer

| SweetChild1 explică (pentru 1DeadMemories):

Mulțumesc că mi-ai zis.

| MaliciousDeath a răspuns:

E ok.Nu-mi place extrem de mult, dar e ok.

| Vans a răspuns:

Au câteva piese bune. Nu mă omor după ei, plus că vocea lui Axl îmi cam face urechile să sângereze.

| FearOfTheDark a răspuns:

Mai ascult vreo 3 melodii de la ei, cand am momentele mele.
Formula in care sunt acum e naspa.Inainte erau mai buni.

| 1DeadMemories a răspuns:

Ascult daca e nevoie, nu i o trupa sa ma dea pe spate.Sunt multe trupe rock care canta bine, nu ma pot opri doar la una. Asculta tot ce ti trece pe la urechi, indiferent daca prietenii tai asculta sau nu.

| vRemi a răspuns:

Vad ca le cam ai cu rock-ul clasic, e faina, asculti si Metalica? big grin

| SweetChild1 explică (pentru vRemi):

Da, ascult și Metallica, dar trupa asta cântă mai mult metal. Oricum e super și asta. Tu ai o trupă favorită?

| vRemi a răspuns (pentru SweetChild1):

Nu stiu, imi plac prea multe trupe sa am una favorita.

| SweetChild1 explică (pentru vRemi):

Rock e un cuvânt pe care mulți din ziua de azi îl ocolesc. Majoritatea prietenilor mei nu ascultă pentru că sunt " la modă" cu toate melodiile de azi. Rar mai văd unul care să asculte rock.

| Polonic1 a răspuns:

Nu mi-a placut niciodata.

| AnaSuricata a răspuns:

E o trupa faina! Cum a spus si Linkz, e misto si Metalica.

| Sobi a răspuns:

Mi se pare o trupa tare, de rock, avand in vedere ca prin casa mea se aude cam prea mult rock(si trebuie sa ma obisnuiesc)... Oricum e o trupa tare.