| enzodemes a întrebat:

Ce părere aveți despre trupa Paraziții?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un nume mai mare in Rap-ul romanesc ca Parazitii.
Au activitate din 1994, si inca se mentin. Eu in 1994, aveam 3 ani!
Multi vor sari pe mine pentru ca mai sunt si altele gen : Mafia, la familia, sau mai nou CTC si Harp Cord, insa singurii care s-au mentinut constant, au fost tot Parazitii. Dar sa face o comparatie intre trupe, e cam aiurea pentru ca fiecare canta in felul ei. Fiecare are alt stil. Plus ca, eu personal nu i-am vazut pe cei de la Parazitii la deschideri de mall sau alte lucruri de genul. De cele mai multe ori vin in cazul unui turneu in care sustin mai multe concerte in anumite judete, sau canta "la studenti" unde vin de fiecare data cu placere.
Sau poate, mie imi plac Parazitii cel mai mult...

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Erau preferatii mei acum cativa ani....si inca mai sunt

| Vans a răspuns:

Cei mai buni.

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Ce sa zic? Imi plac cat de cat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sincer nu mi-au placut niciodata, nu am nimic cu nimeni, dar am alte trupe preferate.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place. Prea vulgari si nu suna placut la ureche, nu...nu stiu cum sa zic. Va rog sa nu va luati de mine ca e doar o parere sau puteti sa va luati, ma doare-n cur.

| Wehes a răspuns:

Intr-un cuvant : ZEI.
Pe langa Parazitii mai ascult si B.U.G Mafia. Singurele trupe de Rap din Romania ( pe care le ascult.)

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu fac de ras genul.Sunt cei mai buni din Romania.

| enzodemes explică:

De aceeași părere sunt.

| enzodemes explică:

Respect părerea fiecărui, atât timp cât nu e spusă cu ipocrizie.

| Dallly a răspuns:

Sunt printre singurii care au curajul sa spuna adevarul in muzica lor.Tot resperctul pentru ei!

| fitforrivals a răspuns:

Ce sa zic tipii au personalitate si un simt al umorului dezvoltat!