| eu_9968 a întrebat:

happy... ce parere aveti despre trupa Parazitii?(pentru cine cunoastetongue)

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Probabil cea mai buna trupa de hip hop din Romania... dar ascultata de prea multi gangsta si cocalari straight face

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi in unele melodii sunt cam vulgari.

| zburlituscorpy a răspuns:

Simplu si la subiect =)
geniali
al 2lea grup de hip hop infintat in tara dupa racla daca nu ma insel
Pt mai multe du-te pe wickipedia gasesti tot acolo

| Flavius_6134 a răspuns:

Imi plac ca au in stil aparte, caterincos, spun verde-n fata si... da, injura in prostie laughing

| anuska a răspuns:

Pfff pai nu imi place cum canta si am auzit ca se drogheaza deci parerea mea e de la sine intelestongue

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Cea mai tare trupa, melodiile lor sunt cele mai tari, originale.etc etc

| ⋆☆•♥ღ♫bubulicky♫ღ♥•☆⋆ a răspuns:

Si daca vreti ca sa mai traiasca trupa cumparati-le albumul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac.Eu de obicei ascult metal, dar am si unele zile cand ascult hip-hop si anume Parzitii.Au niste versuri super chiar daca sunt cam vulgare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa spun is geniali ii iubesc (ca fan nu va ganditi la altceva) spun tot adevarul si sunt niste raperi de calitate si nu-mi pasa ca se drogheaza asta e fac ce vor.Eu ii apreciez.

| freakadadisk a răspuns:

E cea mai tare trupa de rap din europa de vest sunt fan parazitii din 1994 daca e ceva ma gasiti pe parazitii_chjelo_ombladon