| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? apropo scuze daca gasiti greseli gramaticale...

intr-un colt de suflet intunecat sta o fata cu ochii inlacrimati dezamagita de toti baietii cu care a stat caci nici-unu nu a iubit-o cu adevarat
dar ea a cazut in prapastia iubirii si si-a innecat ochii-n lacrimi de iubire dupa fiecare despartire dar a urmat si zile senine in viata ei
si a cunoscut un baiat pe gustul ei care o iubea o rasfata si mereu o alinta el era baiatu asa cum si-l dorea orice fata pentru jumatatea ei.
Au format un munte inalt un munte de neescaladat dar dupa putin timp baiatul trebuia sa plece departe de ea pentru un timp
indelungat si si-au promis ca vor raman impreuna indiferent de ce se va intampla.dar dupa putin timp fata l-a inselat din
imaturitatea pe care o avea,baiatul aflase de tot ce s-a intamplat si a pus mana pe telefon si a sunat,dar fata nu ii raspundea probabil
era ocupata gandindu-se la celalalt baiat,dar a raspuns prietena ei cu un mesaj de la iubita lui pentru el in care a spus hei prietena ta
a spus sa nu o mai cauti niciodata sa ii da-i pace si stai acolo departe,baiatul confuz de tot ce s-a intamplat a inchis telefonul cu ochii
inlacrimati cu gandul sa-i respecte dorinta fetei pe care o iubea dar nu era secunda, minut, ora, zi sau noaptea sa nu se gandeasca la ea
caci inima lui simtea ca doar pentru ea mai pulseaza sangele-n vene si il mai tinea in viata.A mai putin timp si el o noua prietena
si-a gasit dar gandul lui zbura la fata aceea de care s-a despartit caci a incercat sa o uite dar nu a reusit si mereu a ramas cu gandul
la ea si cat de mult o iubea chiar daca el avea o noua prietena tot pe ea o iubea.A mai trecut putin timp si cei 2 s-au intalnit pe ascuns
nestiind nimeni de ei si s-au dus intr-un loc ascuns atunci pentru baiat a devenit niste clipe de neuitat a avut-o din nou in bratele lui
si a sarutat-o simtindu-se cel mai fericit baiat.usor timpul a trecut a urmat si-un festival si baiatul nu putea sa-si ea ochii de la ea, el
era cu cercul lui de prieteni si a venit si ea dar a venit sa-l faca gelos pe baiatul ce-o iubea si la unul dintre cei mai buni prieteni ai baiatului
ea s-a dat spulberdu-i inima acelui baiat care o iubea.Baiatul a ramas confuz ce sa mai inteleaga din ceea ce s-a intamplat si de ce a vrut
sa-l faca gelos pentru ca ea stia cat de mult o iubeste baiatul acela, dar el nu s-a dat batut si a continuat sa o iubeasca ca un nebun.
povestea se termina aici caci nu mai pot continua...mi-e atat de dor de easad te-am iubit si te voi iubi mereu.

11 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Versuri de căcat.

| Nolkyz a răspuns:

Nu am rezistat sa citesc. Ma rog, nu e pe gustul meu... Poate altora le place.

| Vans a răspuns:

Dorm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exerseaza si poate o sa-ti iasa mai bine data viitoare. Am spus ''poate''.

| Decrepit a răspuns:

Mai gratios e un carnagiu si mai originala e o supa reincalzita.Adica e dezastru.Cat ai, 12 ani?

| peticica001 a răspuns:

E fain! TU AI COMPUS-O?

| anonym2076 a răspuns (pentru peticica001):

Mda eusad pentru o fata mai speciala

| anonim_4396 explică (pentru anonym2076):

Foarte speciala tebuie sa fie daca se joaca asa cu sentimentele tale.

| anonym2076 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dorito foarte mult si intr-un final am ajuns sa stau cu ea ne-am iubit totul bine pana cand am plecat departe si chiar daca am stat putin impreuna am ajuns sa o iubesc mai mult decat orice pe pamantu asta chiar si dupa 1 an jumate inca o mai iubesc

| peticica001 a răspuns (pentru anonym2076):

Fain

| anonim_4396 explică (pentru anonym2076):

Iti place sa plangi dupa ea? in fine nu va cunosc pe nici unul dar imi imaginez ca ea e o fitoasa cu fumuri in cap si tu un masochist care apreciaza orice nonvaloare.sau ea se comporta normal o vrut sa te faca putin gelos iar tu suferi de hipesensibilitate...