| Salahadin73 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia lui Alex Velea-Boy Boy?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Huh? A scos ceva nou poponaru' asta? Mai mult ca sigur e dejectie.Da' stai sa vezi ce e mai vomitiv.N-aveam ieri unde ma uita cat era pauza la Cupa Davis si zapam prin TV; am nimerit la ceva clovnerie prezentata de el, avea niste pete negre in cap si era vopsit blond platinat.Ei, intrebarea mea e : Avea căcău in par sau cum? ...Ca eu nu ma pricep. Oripilant, mestere!

| Woodenpints91 a răspuns:

Bine că nu am mâncat nimic astăzi, mai făceam şi mizerie aici...

| CautNume a răspuns:

A mai intrebat cineva asta mai demult, si am ascultat-o atunci...Bine, doar cateva secunde ca mai mult nu rezistam sa-mi zgarie urechile acel gunoi.

| KristalPop a răspuns:

Personal, nu-mi place.
Alex Velea arată ca un retard cu tatuajele ălea de drogat handicapat pe el.
Cât despre melodie... nu ştiu cu ce încep mai întâi sau să tac.
După cum a spus şi "tiranul"... Toată melodia = jeg.
Îmi e scârbă numai când aud melodiile lui Alex Velea.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Sunt singura care nu ştie melodia asta?

| Stefanyax0 a răspuns:

Nu îmi place straight face

| Høst a răspuns:

N-o știu, dar mi-e frică s-o caut. În curând mă culc și nu vreau să am coșmaruri.

| Yasmyn07 a răspuns:

Mi mi-o place dar nu prea in exces!happy

| tiranul a răspuns:

În primul rând:gay.
Al doilea:jeg.

| AsmilefromHELL a răspuns:

Nu-i misto, alex velea nu face niciodata melodii bune de ascultat.