| CautNume a întrebat:

Ce parere aveti despre "superba" melodie ce va reprezenta Romania la Eurovision http://www.youtube.com/watch?v=N0mba0g7Esk?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce părere să am? O părere de rău.

Sincer, i-aş fi recunoscătoare băiatului dacă nu s-ar duce deloc şi ar sta acasă, să nu ne facă de ruşine.
Ce, e obligatoriu să participăm? Nu putem să sărim o tură?
La ce piesă avem, cred că ar fi cel mai înţelept lucru.

(Încă mai sper undeva în sinea mea că e o glumă şi vom fi anunţaţi că s-a făcut o greşeală sau am fost surprinşi de "Camera ascunsă".)

| Holocaust a răspuns:

Dafuq is this?rolling on the floor

| CautNume explică:

Eu cred ca o melodie mai proasta nu se putea...Si melodia lu' Turcescu suna mai bine decat asta.

| Konata a răspuns:

E de prst gust. Asta e parerea mea. Mai bine concuram cu ''Cai verzi pe pereti'' decat cu asa ceva.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am sperat si am votat Luminita Anghel...dar surpriza..asta e ..succes si sa dea domnu sa "pupum" un loc bunisor...sincer la inceput e cat de cat piesa apoi o strica de tot.
O zi frumoasa sa aihappy

| FadetoBlack a răspuns:

Băi, mie nu-mi place. Şi Turcu... M-a dezamăgit. A avut o piesă la Eurovision. Oribilă, mă aşteptam la altceva.
Ma surprins neplăcut...

| Delicacy a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))
Cred că tipul are dureri testiculare, i-aş recomanda 5 tuburi cu Naproxen.

| PopAdrian a răspuns (pentru Delicacy):

Asta vroiam sa zic si eu intr-un mod mai frumos, dar e bine cum ai zis-o si tu. Cand o sa il auda cum isi da duhul pe scena, oamenii o sa fie confuzi. Nu o sa stie daca este Eurovision sau concurs de talente in Thailanda. Mai bine mergea Luminita, macar avea experienta de data trecuta, melodia nu era asa rea si stia mai bine ce face decat tinerelul asta chinuit de organele genitale laughing Spor!

| TheStory a răspuns:

Mai bine nu participam anul asta la Eurovizion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna oribil.

| HermioneLove a răspuns:

OMG...e oribilă..mda..cred că și ultimul loc ar fi prea mare pentru melodia asta laughing Mie îmi place Andra și ar fi fost ok să fie ea.happy

| FastAndFurious a răspuns:

Sincer, e singura care mi-a ramas in minte dintre toate. Si cred ca o s-o mai ascult.
Nu e de Eurovision, dar nici una nu era.

| QueenOfSpades a răspuns:

Ce metrosexual...

| MeridaOcean a răspuns:

Măi,tipul poate chiar are voce(dacă nu face playback), dar nu prea e melodie de Eurovision.Sincer,nici nu prea înţeleg că spune "it's my life'', dacă nu vedeam cum se numeşte melodia, nu ştiam ce cântă ăla pe acolo.şi se strâmbă ciudat, nici nu prea deschide gura aia frate(sau poate mi se pare mie, care sunt obişnuită să ascult Evanescence..etc,unde Amy Lee, spre exemplu, păi când cântă, chiar cântă frate, nu se joacă love struck nu cred că o să ieşim pe primele 5 locuri.

| OmulĂla a răspuns:

Stârnește râsete jenant de isterice.

| brava91 a răspuns:

Este ''super'' laughing
Naspa raau..Adica ma asteptam la altcineva si alta melodie!