| whatisthis19 a întrebat:

Ce parere aveți despre 5GANG?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt niste penibili... dar respect pentru ca stiu sa faca bani.

| AC4S4 a răspuns:

Râdem de vedetele care se dau în spectacol la televizor astăzi, de cocalarii și manelistele care urlă după atenție.
Cei menționați de dumneavoastră în întrebare vor fi următorii, să nu se creadă mai presus. Nu știu foarte multe, dar știu să facă bani... la fel a fost cu toată incultura, faptul că se schimbă din manele în... cum s-ar numi ce cântă ei, e irelevant.

| VictorJulien a răspuns:

Superficiali,se adreseaza tot unui public superficial, in mare parte copii.