| bisericamatii a întrebat:

Ce părere aveți despre Abi, 5Gang și cantăreții din ziua de azi?
Sau în viitor cum credeți că va fi?

Răspuns Câştigător
| antisocialgirl a răspuns:

Abi și 5Gang nu prea pot fi numiți cântăreți. Chiar și manelele au mai multa relevanta și mai mult mesaj decât "muzica" lor. Cu siguranță nu o sa ajungem bine, YouTube ul din România e "pe nicăieri", aduce mai mult chiar a site uri pentru adulți, videoclipuri obscene pentru vizionari. O alta mare "personalitate cool", gen Abi sau 5Gang, este Lucy (dacă nu ma înșel), o alta tipa irelevanta după părerea mea.

| bisericamatii explică (pentru antisocialgirl):

Cam da... Asta e:/. Cam așa va fi în viitor...

| unpierdut a răspuns (pentru antisocialgirl):

Trist dar adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru antisocialgirl):

Spunea si marijuana in tupeu de borfas, acum oricine crede ca poa' sa faca versuri sa cante...hai ca faci rap pentru tine, asta e una...dar acum orice copil se apuca de trap si o ard in besini

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Acum toată lumea poate să cânte.

| aXy99 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ai uitat ghilimelele.

| unpierdut a răspuns:

Toti manelistii s-au apucat de trap cand a devenit la moda cu niste versuri jalnice