| DonEduardo a întrebat:

Ce parere aveti despre 5gang?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bravo lor ca au stiut sa faca bani la varsta aia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici o părere.
A ba da, aia nu e muzică, e bătaie de joc.

| DonEduardo explică (pentru sadrian46):

Foarte adevarat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent. Nu imi place, evident. Imi este atat de indiferent de ce fac ei, incat nici macar o parere nu as vrea sa imi fac despre asta laughing

| Wr3nch a răspuns:

E amuzant ca lumea nu isi da seama ca ei canta la caterinca si is ceva de genul: ''dar copiii ganditi-va la copii'' in timp ce mai dau play la o manea.

| Deniskovici a răspuns (pentru Wr3nch):

Caterinca nu e, ei ciar cred ca, cana bine.Nu asta conteaza, fac bani?, fac.Si pana la urma, fac ceva ce tine de generatia lor, jmen, ce sa zic.

| DonEduardo explică (pentru Wr3nch):

Extrem de adevarat.

| Andreeush a răspuns:

Nu mă interesează de ei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Am aflat foarte tarziu ca exista și actual nici nu îmi pasă de ei.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oamenii se distrează și fac bani. Nu e vina lor că generația actuală îi ia în serios.