| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andreea Balan? Va place muzica ei?

Răspuns Câştigător
| jane_5414 a răspuns:

Da, normal e un om minunat care chiar ca a muncit mult pentru ceea ce este acum, a ajutat pe multi oameni printre care si pe Petrisor, danseaza, canta frumos, chiar este un om de admirat.

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Are melodii frumoase. Dar mie imi placea cand era in trupa Andre.

| viatadecacatt a răspuns:

E foarte frumoasa si talentata, imi place mult muzica ei si mai ales cum danseazabig grin.

| daniDeeDee a răspuns:

"Libera la mare"...sigur ca imi place love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place foarte mult mai ales de cand il are ca dansator pe Petrisor Ruge.

| User a răspuns:

Mai mult imi place de ea decat de muzica eilaughing

| d33a a răspuns:

Imi plac melodiile, sunt foarte frumoase, dar ma enerveaza fata eihee hee

| georgiana a răspuns:

Imi place Andreea Balan, ascultam Andree cu multe prietene de ale mele, imi amintesc cantecele lor si mai ales dansam ca nebunele prin casa.Am gasit si o melodie noua cu ocazia sarbatorilor de iarna.
http://www.youtube.com/watch?v=S0mwjtRj9jg

| Klara a răspuns:

E urata, operata, si are o voce de ma doare capu':-s da' hai sa zicem ca de dansat danseaza fainhappy

| betty17 a răspuns:

Mie imi place foarte mult din toate punctele de vedere. ii dau un 10happy

succes

| knnight a răspuns:

Da...de ce nu.canta si fain si e si frumoasabig grin

| dragalasica a răspuns:

Eu cred ca e tareeeeeeeeeeee.si cel mai mult imi place cum danseaza si albumul,, superwoman,,. daca vrei ti-l pot trimite.(doar daca vrei)

| anka a răspuns:

E o fata foarte ambitioasa. Imi place mai mult cum danseaza.

| Aleeka a răspuns:

Andreea Da.
Muzica ei: Nu prea.

| Nic a răspuns:

Da.Si pe langa muzica mai imi place si vitalitatea pe care o arata atunci cand e pe scena.

| allesendethier a răspuns:

Hm.Andreea Balan canta dragut pe vremea cand exista Andree. A mai avut ea si solo ceva piese dragute, dar acum e praf.De exemplu a fost la balul bobocilor anul acesta la liceul nostru, dar a fost VARZA! Nu stia saraca unde se afla.si pe langa asta mai ramasese doar jumatate din salalaughing. so. da, am fost a big fan al ei, dar. bb! Pacat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A muncit mult, a fost peste tot cu concertele este o fata cu mult sharm si charisma, nu imi place vocea ei dar o apreciez pentru perseverenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este modesta frumoasa si mie imi place muzica ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place Andreea sunt o adevarata fana de cand era in Andrehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea este super si muzica ei la fel o ador y love