| ilovemusic5353 a întrebat:

Cui ii place de andreea balan?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Mie chiar imi place de ea, pentru ca e talentata si simpatica.happy

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E putin cam dezbracata peste gusturile mele.Cand s-a aplecat pe scena i-am pus mana la ochi fostului meu prietenlaughing

| clauss a răspuns:

Ca om s au artist, ca artista e peste media cantaretilor din Romania, ca om nu o cunosc, imi placea trupa andre si acum mai arunc un ochi pe you tube si le ascult

| Cccccccccccccorina a răspuns:

O uraaasc:-&

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Este idolul mea.Este o mare vedeta, cu un suflet si mai mare, 15 ani de cariera si un zambet minunat.
O stea mereu stralucitoare! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult. e foarte de treaba '_