| Deea dYdY a întrebat:

Ce parere aveti depre Andreea Balan?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Frumoasa, talentata si invidiata, e normal sa fie invidiata la ce corp frumos are, mie imi place de ea

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place de ea. E o fata draguta.

| Silvia a răspuns:

Are o voce dragutsa, danseaza foarte frumos.am o parere buna.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place, canta si danseaza foarte frumos.

| User a răspuns:

Bunaciuneeee.

| Ana a răspuns:

O parere buna

| Pho3nix a răspuns:

Este super.happy

| mihaa a răspuns:

Imi place f mult de ea si de partenerul ei de dans petrisor

| Pisiii :x a răspuns:

Un pic cam pitipoanca insa canta destul de frumos! De asemenea danseaza frumos :X

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Danseaza mai Bine decat canta happy

| Aries90 a răspuns:

O admir foarte mult pentru tot ceea ce a realizat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere buna. E cam pitipoanca si are fite. thinking Totusi danseaza bine.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleibec.si.atit

| Deea dYdY explică:

Te simti mai bine acum ca ti-ai spus parerea depre intrebarile `noastre idioate`? Da? Pacat ca ai facut pe altcineva sa se simta prost pentru ca tu sa fii multumit, draga 34isanumber! O zii buna iti doresc, paaa!

| ionutarges a răspuns:

Site-ul asta e mai bun ca o carte de bancuri.Ma prapadesc de ras cand vad ce intrebari idioate puneti.