| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ARKONA? E folk metal rusesc.

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Da,îmi plac şi ei. Îmi place tot ce ţine de folk metal.

17 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Imi plac mult.

| Wolfszeitt a răspuns:

Geniali. Mă bucur că se ascultă Arkona pe aici.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt super.transmit forma energie si aduc aminte de nord

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Te-ai pus din nou pe ascultat metale? laughing

On: deja când spui că e folk metal, e de ajuns. Dacă-i şi rusesc, e şi mai bine.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu m-am lasat nici o data si nu cred ca ma voi lasa.ascult de toate mai putin populara, manele

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Păi,ştiu că într-o vreme nu mai ascultai rock, şi te-ai dat urât de tot pe house, ba chiar într-o confruntare rock-house, aduceai argumente împotriva rock-ului laughing.
În fine, asculţi ce vrei.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cand unde? sa imi arati si mie

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Nu mai am nici id-ul ăla, nici conversatia...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Woodenpints91):

Posibil.poate am spus ca e agresiv metalul dar altceva.stiu foarte bine ca nu tot metalul e agresiv insa e un gen de metal care face rau dsbm

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Ensiferum îţi place? Sunt finlandezi.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Avenged Sevenfold nu e metal draga.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Dar Marduk, Eluveitie, In Extremo, Qntal suntwinking

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Si asculti house...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Da si? ascult de toate in afara de manele, populara

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Multumesc ca m-ai sters.dar eu tot te vreau ca prieten asa ca nu ma las pana nu imi dai add din nou.fii sincer si sa nu te ascunzi dupa deget.de ce m-ai sters?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,îmi plac şi ei. Îmi place tot ce ţine de folk metal.

| RockNbeer a răspuns:

Acum ai ascult, si la prima vedere pot sa zic ca imi plac, cred ca am sa ma apuc sa invat putina rusa, poate reusesc sa ai si inteleg laughing

| king4aday a răspuns:

Arkona imi plac, chiar au piese bune si bine lucrate. In general consider haioasa toata miscarea de folk metal, eu ii spun "metal de carciuma". De cei de la Korpiklaani trebuie sa rad deja, cu piese ca Beer Beer Beer si alte minuni. happy Arkona merge.