| CrAzYyo a întrebat:

Ce parere aveti de Black Veil Brides si de Andy Six?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sunt penibili. Niște cocalari infecți care se cred rockeri.
Baftă

| Artemisia a răspuns:

Heh...sunt multe formatii care apar peste noapte, care se cred mari rockeri.
Daca vrei sa asculti rock adevarat uite cateva sugestii de formatii/artisti:

Muse

Metallica

Guns N Roses

AC/DC

Tarja Turunen

Iris

Ozzy Osbourne

Sex Pistols

Green Day

Aerosmith

Led Zeppelin

Queen

Etc.

Asta e rock adevarat nu cei de la Black Veil Brides si nu stiu ce Andy.

| Element25 a răspuns:

7h30 mai jos ai dat un link cu o melodie de la Disturbed
Stai putin ca eu sunt confuza thinking
Si eu ascult Disturbed :X...dar ascult si BVB.imi plac ambele...deci asta ce inseamna ca si eu sunt cretina ca ascult BVB si pe de alta parte daca ascult Disturbed stiu cei ala rock
Eu stiu cei ala rock...dar mi se pare absurd ce zici u acolo.Si eu pe cei de la BVB nu-i consider rock, poate canta ceva de genu metalcore...sau gresesc eu?:-s

| DarkDream a răspuns:

Black Veil Brides e o trupa buna melodile lor sunt jeniale pacat ca siau schimbat lookul dar muzica e aceeasi si pana la urma se imbraca cum vor asta nu inseamna ca sunt cocalari

| HaHa_8983 a răspuns:

O sa ignor raspunsul lui '"7h30'' pentru ca e clar ca nu stie sa faca diferenta dintre rock si maneleoh go on
Cat despre trupa nu pot spune decat ca sunt uimitori.Melodiile lor sunt geniale si te fac sa simti cu adevarat ceea ce transmit.
Iar Andy este foarte dragut si talentat.

| Timmy97 a răspuns:

Black Veil Brides sunt rockeri si nu sunt cocalari,(spre deosebire de 7h30; pentru ca dupa cum vorbeste...)si daca lui nu ii plac nu trebuie sa raspunda.Nu il obliga nimeni.bvb the best!\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@timmy, BVB sunt niște penibili care vor să pară duri și mari rockeri/metaliști, înspăimântători însă nu depășesc cu nimic Tokio Emotel. Ei și Tokio Hotel, două trupe geni(t)ale.

Și ia zi-mi și mie, cum vorbește 7h30? Nu l-am auzit vorbind urât/ obscen niciodată. Poate-l cunoști tu mai bine, dar mi se pare absurd ce ai zis.
Iar autorul a cerut o părere, nu a specificat să fie pozitivă sau nu, așa că 7h30 avea dreptul să răspundă.

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Cea mai tare trupa de glam metal love struck si nu e adevarat ca andy nu e talentat :p am fost la concert in Toulouse (Franta) canta perfect live. Probabil voi i-ati auzit live doar inregistrati din public cu un telefon daca puteti spune ca nu canta bine ...si dupa parerea mea cei care spun ca sunt niste,, cocalari infecti care se cerd rockeri'' de fapt ei sunt cocalari infecti care se cred rockeri laughing pentru ca BvB sunt metalisti asa ca teapa

| YoyoSixx a răspuns:

Mda...se pare ca 7h30 nu stie ce e aia muzica adevarata.phbbbbt
Eu cred ca BvB e cea mai tare trupalove struck
Iar e andy e super tarelove struck il adorr``
Imi plac multtt mellodiile lorlove struck

| FallenAngel_3325 a răspuns:

Dupa parerea mea nu sunt cine stie ce si Andy Sixx nu e talentat ascultatil live nu are voce ceilalti din trupa se descurca bine cu instrumentele la care canta.Eu cred ca Andy Sixx este numai asa de imagine