| AmaliaM a întrebat:

De curiozitate, ce părere aveţi despre Andy Biersack? sau despre Black Veil Brides în general.

17 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Jalnic.

| 98Enigma a răspuns (pentru Polaris):

De ce e jalnic?

| Polaris a răspuns (pentru 98Enigma):

Să zicem că înfățișarea și reprezentarea scenică de androgini virgini nu se pune.
1. Versurile tip intro-ul Pokemon:
One final fight, for this tonight
Whoa
With knives and pens, we've made our plight
2. Instrumentalul e acceptabil, dar nimic care să nu se fi auzit până acum pe piața muzicală.
3. Atitudinea de punkeri pre-puberali.

My turn: http://www.youtube.com/watch?v=W3v3RvXRiuY

| Woodenpints91 a răspuns:

Penibil...şi el şi trupa. Alt cuvânt nu-mi vine în mine când mă gândesc la ei.
Gaşcă de metrosexuali ambulanţi. Care cântă si prost.

| bloodyhell a răspuns:

Voma

| FadetoBlack a răspuns:

Porcărie.

| Vans a răspuns:

Ca instrumental nu-i aşa rău, în rest mi se par aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trupă care reprezintă generaţiile actuale...

| Ramona000 a răspuns:

Imi plac 2-4 melodii de ale lor

| ViVi99 a răspuns:

Sunt absolut geniali! Ii ador! Iar Andy e un scump. :3

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Nu-mi prea place muzica lor, dar 2-3 melodii merg. happy

| AmaliaM explică (pentru AndutzzaAnduu):

Merci de raspuns. happy

| Rape a răspuns:

Ce părere? Muzica lor îmi place, vocea lui Andy e atât de. ahh

| Høst a răspuns:

Dacă m-ai pune să aleg între o cutie de carton și Black Veil Brides, aș alege cutia. Penibili.

| AmaliaM explică:

Ok, mulţumesc tuturor pentru răspunsuri. dar despre Marilyn Manson şi Dark Funeral?

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru AmaliaM):

Marilyn imi place doar ca e cam sadic laughing))
Si de alalalt n-am auzit.

| BiaIoana98 a răspuns (pentru AmaliaM):

Toate melodiile-i sunt cautate si mai ales inca ascultate.Il ador, e teribil de bun in ceea ce face si imi plac ft mult versurile pe care le creaza si intrumentalul, acele efecte are iti raman o perioada lunga de timp in cap.E genul de artis, destul de excentric, dominat de setea de a atinge perfectiunea.