| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre buci mafia? de ce credeti ca nu mai face chelu melodii?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lau imbugilait cei de la stat cu impozitele pe melodiile facute si s-a angajat ca muncitor necalificat.

| Futhakari a răspuns:

Mai daca tot asculti melodiile lor macar scrie B.U.G nu buci ca nu da nimeni la bucile mafiei si din cate stiu eu chelu e la paraziti nu la B.U.G.

| anonim_4396 explică (pentru Futhakari):

Ase la babarditi, asta paraziti

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru Futhakari):

Eu la BUG mafia le-am scos porecla: Mafia Blugilor tongue

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

RĂSPUNS PRIMA ÎNTREBARE: E TARE BIUGI MAFIAwinking Am pe tel o grămadă de melodii cu iei
RĂSPUNS A 2-A ÎNTREBARE: CNA *CONSILIUL NAȚIONAL AL AUDIOVIZUALULUI* (o avut amezi deoarece aveau melodii porcoase...)

| anonim_4396 explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Mai bine mintim frumos decat sa marturisim urat nu?