| BlueByMe a întrebat:

Ce parere aveti despre cele 13 nominalizari ale lui lady gaga la video music awards?

11 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Imi place stilul ei extravagant si nebuneschappy
merita toate aceste nominalizari pentru ca stie sa fie ORIGINALA

succes

| BlueByMe explică:

Afterlife, atunci du-te la guta-u tau si lasane ca melodiile ei sunt fenomenale si vorbesc din suflet!

| denisa17 a răspuns:

Lady gaga pot spune ca a rupt totulhee hee a aparut acum nu de mult ai deja 13 nominalizari:O e ceva cred eu! e un talent adevarat! daca o sa o tina tot asa va ajunge cea mai tare cantareata ever!
zic ca lady gaga le meritawinking
take care

| afterlife a răspuns:

Toate melodiile ei sunt niste porcarii. dar, ce sa facem-asta e muzica din ziua de azi.

| Carrie a răspuns:

Chiar merita, fata asta are un stil super si original

| FIR a răspuns:

Marita smug

| ilisium a răspuns:

Imi clatina convingerea ca 2012 e doar o gluma.

| gabor_8975 a răspuns:

Lady gherghe e gay?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata le merita, nu am nimic cu ea, are un stil unic care nu poate fi copiat, mai ales e de apreciat ca-si compune singura piesele si vestimentatia, nu ca alti artisti care sunt "ajutati".happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Planeta se scufunda" laughing. Personal nu imi place genul de muzica si stilul abordat de ea.happy

| Dia96 a răspuns:

Eu zic ca le merita. Si majoritatea cantaretelor au inceput sa o copie. Toata lumea o face nebuna (pe baza faptului ca are un stil unic si ''crazzy'' ). Canta foarte ok, si chiar imi place foarte mult de ea. Bravo Lady Gaga. big grin