| SymphonyOfDestruction a întrebat:

Ce parere aveti despre dragonforce si rhapsody of fire si despre power metal in general?

Răspuns Câştigător
| KillingIsMyHobby a răspuns:

Iubesc power metal-ul și Rhapsody of Fire e o trupă destul de bună, iar una din formațiile mele preferate de power metal e Sonata Arctica.

http://www.youtube.com/watch?v=sxKhcft03Xk

| SymphonyOfDestruction explică (pentru KillingIsMyHobby):

KillinkIsMyHobby-tare nume. Sonata Arctica este o trupa epica \m/

| KillingIsMyHobby a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Așa este.

PS: Și mie îmi place numele tău, fiindcă ador melodia și ador Megadeth.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Mie îmi place power metal-ul. Adică
Rhapsody of fire îmi place, dragonforce nu prea, însă îmi place Sonata Arctica. big grin

| RockNbeer a răspuns:

Nu imi place power metal-ul asta de genul Manowar, Hammerfall.
In schimb imi place Ronnie James Dio.

| AnotherLastChance a răspuns:

Mda, numele celui care a răspuns înaintea mea îmi aduce aminte de albumul Killing is my business and business is good.
Despre intrebarea ta...păi, nu-mi prea place power metalul. Îmi pare banal şi plictisitor. Îmi plac Powerwolf şi Sabaton.