| DeDeDeeaSweety a întrebat:

Ati vazut filmul Bohemian rhapsody?
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L am vazut, foarte misto filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film cu muzică(nu musical), fără mare legătura cu viața lui Freddie, per total - nereușit, salvat de Remi Malek și prestația lui foarte bună.
Dar are darul de a te face să-ți amintești de cea mai importantă trupă care a existat vreodată. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut, e un film "de muzica" nu are mare legatura cu ce s-a întâmplat in viata lui Freeddie, dar e Ok, merge de divertisment la o seara, "How many Galileio Do you want?" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E oribil

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nu ti a placut? Muzica de calitate sau actorii misto?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

îți spun ce nu mi-a plăcut mie: că se autointitula film biografic, că îl pune pe Mercury într-o cu totul altă imagine decât avea el în realitate, din ce se știa despre el până acum, că o oră e muzică, dintre care 20 de minute de la concertul Live Aid(care a avut, în realitate, 25 de minute), și pot să mai continui.
Dar e cel mai bun film al anului.