| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce parere aveti despre``Evanescence``mie-mi place:-X

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si mie love struck

| Aiicha a răspuns:

Evanescence este una din trupele mele preferate.cand am auzit melodia -My Immortal- pur si simplu m-am indragostit de trupa asta happy

| fluturas a răspuns:

Si mie imi place ff mult love struck evanescence-bring me to life, superba love struck

| Symona a răspuns:

O adorrrrrrrrrrrrrrrrrr love struck

kiss

| Locaa a răspuns:

Este super grozav, super melodii

| ruiseg a răspuns:

Zile in sir ascultam intruna "Bring me to life". si ma uitam la videoclip. Mult timp mi-a ramas in minte parte preferata din cantec"save me from the nothing I’ve become". si o faza din clip cand trece ea pe langa o petrecere si acolo vede o tipa care isi da masca jos si sub ea.era rimelul intins, de la plans desi aceea era o petrecere, tot clipul e bazat pe comparatiile asteadintre aparenta si esenta. dar faza asta cu masca chiar a prins bine ideea! sunt multe motive pentru care pot sa spun ca-mi place Evanescence,, insa ma opresc aici.si te intreb si pe tine: ce parere ai depsre Evanescence?

| FreshDreams a răspuns:

Evanescence e pur si simplu o trupa geniala:X.Si vorbesc la general, despre toate melodiile inregistrate. Te patrund.Amy are o voce superba, o infatisare care te incanta la prima vedere, si ceea ce apreciez cel mai mult la ea, este durerea peste care a trecut(nu usor, dar a trecut), din cauza mortii surorii ei de numai cativa ani.Nu stiu cum a putut, dar asta m-a convins ca este o femeie speciala.

Nu stiu cum i-ar sta cantand alte genuri de muzica, dar rockul gothic chiar o prinde.Rock On Evanescence:X!

| RoooneyThePuf explică:

Imi place mult:X:X:X:

| Micheline a răspuns:

Si mie imi place. Pot spune ca Amy Lee are cea mai frumoasa voce dintre toate cantaretele. E o trupa super si stilul pe care il canta e chiar foarte fain.Mereu mi-a placut stilul gothic fiindca are ceva aparte.

| Ovy81 a răspuns:

Evanescence "bring me to life" cel mai tare clip la momentul acela, am vazut acel videoclip de nu stiu cate ori.Amy Lee cantareata si cu inca unul au facut aceasta trupa una de succes, cum am mai spus bring me to life unul din cele mai bune videoclipuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca amy are o voce grooozaaavaaa care completeaza perfect piesele trupei.insa nu sunt total addicted, mesajele pe care le promoveaza nu sunt cele mai folositoare in viata...

| ana2205 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult.