| Lola Landers_8821 a întrebat:

Ce parere aveti despre?
http://www.youtube.com/watch?v=ZYTokAWOtcc

mersi:*

Răspuns Câştigător
| nuconteazacinesunt_1308 a răspuns:

Tu l-ai facut? Te pricepi, si eu acum ma chinui sa realizez asa ceva. Mi-ai luat-o inainte, bravo!

8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Sincer, imi plac video-urile mele.

| madia a răspuns:

Foarte faine, doar sunt ale mele! tongue
Mie imi apare pagina mea de youtube.

| anotherchild a răspuns:

Esti batuta in cap.

| anotherchild a răspuns:

Esti batuta in cap.
Nu esti in stare sa dai un link corect - acel link este un link general - arata video-urile uploadate de fiecare pentru. youtube. Eu am facut click si imi arata video-urile mele.
Posteaza aici un link cu Canalul tau de pe YouTube.

| nuconteazacinesunt_1308 a răspuns:

Stai ca nu inteleg, pagina ta ma aduce la video-urile pe care le-am postat eu pe youtube.

| Drums a răspuns:

N-am cont p youtube.
sorry

| lafamiliaa a răspuns:

Lolrolling on the floor astea m-a pus tata sa le bag pe youtube e cainele si pisica mea de la tarahee hee se iubesc foarte mult

| lafamiliaa a răspuns:

Scz am gresit topicu tongue