| Simona_8441 a întrebat:

Ce parere aveti despre inna? Si cine va place mai mult Inna sau Blaxy Girls?

35 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imi place de mine, pardon de Inna laughing.

Nu le suport pe Blaxy Girls.

| Swany a răspuns:

Imi plac doar cateva melodii de la Inna in schimb imi plac toate de la Blaxy Girls love struck..deci e Blaxy Girls smug

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place mai mult Inna decat Blaxy Girls.

| LORY a răspuns:

Ambele imi plac :X:X

| D-Anna a răspuns:

Nici una nici altaoh go on blaxy asteas tare blaxy laughing ele pretind a canta rockthinking si inna ioaaa cand tziuie asta eu imi pun castile si ascult metallicaoh go on oricum fiecare asculta ce vrea...so peacetongue

| viki a răspuns:

La Inna imi place doar vocea...in rest, cum se poarta pe scena, in videoclipuri(e mai mult dezbracata) nu imi place.oh go on
Nici cu Blaxy nu ma omor.laughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Ce pot spune despre Inna, ah.Ca e una dintre cantaretele mele preferate:X:X
Inna, e frumoasa, are voce, inteligenta...etc
Blaxy Girls big grin I like...

Deci imi place si Inna dar si Blaxy Girlsbig grin

Tie?hee hee

| Sabwy a răspuns:

Inna:X dar nici Blaxy Girls nu canta prost...

| fzcsm a răspuns:

Mie sincer imi place si Inna si Blaxy Girl dar cu un plus pentru Inna pentru ca are mai multe melodii frumoase.

| Georgiana95 a răspuns:

Sincer, Blaxy Girls sunt niste fete tinere de 16, 17 ani cu un viitor in fata, dar si Inna canta destul de bine, dar engleza ei lasa de doritlaughing

| ladybird a răspuns:

Mai bine Inna decat Blaxy Girls... Dar sincer nu ma dau in vant asa tare dupa niciuna.

| AlinutzaRouz a răspuns:

Blaxy, le ador

nici inna nu canta rau, dar totusi nu o ador...

| Claudiu_6708 a răspuns:

Mie nu imi place Inna, e proasta rau, am vazut un interviu cu ea in care vorbea engleza, vaii de steaua ei. Blaxy Girls mi se par ok.

| Claudiu_6708 a răspuns:

Interviu INNA la T1TV – când Engleza doare, doare tare!

http://www.youtube.com/watch?v=JDUhIfFsZDE

| frida0purple a răspuns:

Nu mi-se pare ca inna are voce... poate blaxy girls. dar nici alea.

| Simona_8441 explică:

Mda am auzit de amy lee care a facut parte din trupa evanescence! si ce-i cu ea?

| Simona_8441 explică:

Mie nu-mi place deloc de inna dar blaxy girls sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...de amy lee ai auzit? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place de puștoaică (Inna) și genul de muzică abordat, nici Blaxy Girls nu sunt de lăsat la mișcări dansante!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cine-mi place mai mult, asculta e misto.
http://www.youtube.com/watch?v=8qdmjQP9aCA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te oftici>pleci de pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de inna userul de pe TPUtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place inna nu BG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna e mult mai buna decat Blaxy Girls...canta mai frumos, e mai frumoasa etc...:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Innalove struck
In ceea ce face e cea mai buna din Romania.
Nu degeaba a ajuns artist international si e difuzata pe toate radiourile din intreaga lume.
Si intr'adevar are o voce de invidiat.

si Blaxy Girls sunt foarte dragute si talentate.

dar Inna e mai bunalove struck

you rockkk Inna:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc pe inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place Inna sunt un fan de al ei, inna plac mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun...inna chiar e draguta si imi place cum canta
dar si blaxy girls canta ff bine si imi plk si stylu' lorbig grin deci am2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna mai bine ar canta la altceva mai bun decat pe scena nu o zic eu personal o spune multa lume :)
nu are voce tot ce face este ajutata de calculator dati un search pe http://youtube.com si da-ti inna live o sa va dea mai multe videoclipuri.:) si o sa va convingeti singurei de talentu ei :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cea mai mare fana a innei, o ador... normal ca inna si nu blaxy girls!