| Orbithh a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Blaxy Girls? Fundita pentru cel mai cool comentariu

Răspuns Câştigător
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Formația Blaxy Girls a fost „pe val", prin 2009 și un pic din 2010.Au cucerit publicul cu mari hituri precum „If you feel my love", „Dear mama" sau „E vina mea.Și mie mi-au plăcut pe atunci foarte mult, după care o perioadă de timp nu am mai auzit absolut nimic de ele și nu am mai intrat nici pe site-ul lor oficial.Cu aproximativ două luni în urmă, am reînceput să le ascult muzica.
Dar nu pot înțelege de ce nu se mai vorbește deloc despre ele, abia ce le-am văzut o dată la Neata cu Răzvan și Dani (de fapt văzusem înregistrarea de pe site-ul a1.ro).Au făcut o melodie foarte frumoasă, dar din nefericire nu am avut prilejul de a o asculta și la radio... Păcat!

1 răspuns:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

O imitatie proasta a trupei Tokio Hotel... ma refer la stil ( felu de ase inbraca/machia etc. ) In rest canta fain big grin