| Criiss16 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa "Blaxy Girls"? Mie una imi place ff mult!big grin

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Trupa Blaxy Girls este cea mai tare.happy imi plac tote melodiile lor.happyde cand le-am auzit prima mel care au lansat-o am inceput sa le ador.cu toate ca au doar 16-17 ani stiu foarte bine sa cante si sunt tare frumoase.big grin

cami
| cami a răspuns:

Blaxy girls meritau sa ajunga la Eurovision, bine sunt convinsa k si Elena va face o impresie destul de buna, si mie imi place Blaxy...doar k au ele melodia aia "dear mama" care te face sa ti se ridice tot parul din cap laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Pai ce sa spun si fetei mele drept urmare deoarece ea o asculta atunci cand poate au inceput sa-mi placa si mie melodiile

| Klara a răspuns:

Prea EMO pokemoancele astea :]

| andi a răspuns:

Si mie! e ok!

| kh1ss a răspuns:

Da... dar majoritatea melodiilor sunt plagiate... ar putea fii si ele mai originale

| selef a răspuns:

Buna.

| Teardrop:] a răspuns:

Si mie imi place foarte mult.au voce.si melodiile sunt super tari.big grin

| Ioonela a răspuns:

Imi plac.

| ICanLoveYou a răspuns:

IMI PLACE FOARTE MULT TRUPA BLAXY GIRLS.STIU SA CANTE FOARTE FRUMOS SI SUNT DESTUL DE DRAGUTE big grinwinking

| Liana [] a răspuns:

Imi plac...Chiar au talent happy

| hugin a răspuns:

Ok. Imi plac desi sunt sigur ca la cantecele lor calculatorul munceste mult. Preferam sa plece ele la Euros... t dar ca de obicei pentru,, expertii,, in muzica din Romania nu conteaza publicul.

| CriSslsa3 a răspuns:

Mie nu imi place ff trupa Blaxy Girls.Eu iubesc trupa Blaxy Girls. O ador.Este super tare.Toate melodiile lor le-am descarcat si mi le-am pus pe telefon. Iubesc trupa aceasta.

| stefy_4690 a răspuns:

SOlista are o voce.love struckbestiala...(roxy? ...asa o cheama?laughing) si...ca trupa...is.nice...destul de dragutetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...canta bine pustoaicele...mai ales ultima melodie legata de mama care e cam trista.

| ildy a răspuns:

E o trupa tare pe bune
si mie imi place foarte mult ador piesa aia a lor.dear mama...
kiss:*