| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Lady Gaga? Despre melodiile ei, costumatiile ei etc.

Răspuns Câştigător
| Ionut4895 a răspuns:

Gaga are un talent cum rar mai vezi in special in zilele astea (cine a urmarit-o 100% stie ce zic). Are talent in a scrie melodii cu metafore "adanci", are o super voce mai ales cand canta live, poate sa cante mai cam toate genurile de muzica, de la pop si dance la jazz, rnb, rock, muzica electronica, metal, soul, balade, country si chiar si opera cateodata. Face spectacole cum nu vezi la altii si mai recent a demonstrat ca e buna si pe actorie. Despre costumatiile ei nu prea am ce sa zic decat ca ea de fel este un artist vizual (ii place sa se exprime prin costumele ei). In concluzie Gaga mi se pare cea mai tare din generatia ei, doar ca pe la inceputuri nu prea a fost inteleasa de lume ca de, stilul ei atrage atentia, dar tot mai multi au inceput sa vada ce talent are mai ales in ultimi ani. By the way, are un caracter de nota 10+, ajuta foarte multi oameni

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie îmi place de la ea melodiile "Poker face" şi "Love Game".
Mi-au plăcut constumaţiile din videoclipurile precizate mai sus dar după aceea, după părerea mea, a început să exagereze, mai ales la VMA când a purtat acel costum din carne reală-crudă.
De atunci nu mi-au mai plăcut melodiile ei şi nu m-am mai interesat de ea să văd ce piese a mai scos.
Îmi place cea recentă pe care a scos-o în colaborare cu Ariana Grande: "Rain on me".
Sound-ul sună ca cel din anii '90 iar asta îmi place. happy