| alexandra14 a întrebat:

Ce parere aveti despre lady gaga? Va plac tinutele ei?happy

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Un lucru e sigur: e o aparitie, intr-adevar. In afara de faptul ca are veritabile piese de teatru si de cosplay in videoclipurile ei, nu iese in evidenta cu nimic. Imi place prezenta ei cameleonica (stie cineva cum arata, de fapt, nemachiata, nepregatita?); vocea e varza, versurile sunt si mai si. Nici nu ma mir ca a prins la public tipa.

15 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Gaga are stil. E o aparitie. Si'a facut o imagine si deja e considerata un fasho icon. Imi plac tinutele ei desi a inceput sa ca exagereze si sa aiba niste tinute din ce in ce mai macabre.

| ViVi a răspuns:

Cateodata are aparitii cam extravagante, chiar vulgare pentru. gustul meu, dar asta e imaginea pe care si-a creeat-o si culmea, are succes! dar are melodii frumoase love struck

| DeeaPustoaica a răspuns:

Lady Gaga este o cantareata de succes si e talentata. Tinutele ei sunt la fel de bune ca muzica ei...ador LG si muzica ei...

| inna a răspuns:

Imi place tot ce tine de Miss GaGa.

| alessyca a răspuns:

Eu o ador pe lady gaga
e foarte tare frate...si super originala...

| thehope a răspuns:

Cand vine vorba de tinuta, intr-adevar are un stil extravagant...eu prefer sa o ascult fara sa o vad big grin

| christabell a răspuns:

Artistul nu e artist daca nu e intr-o oarecare masura excentric, aici nu am ce comenta mai mult si da, imi place lady gaga, imi place vocea ei si piesele, imi place ca e originala si putin ii pasa ce cred altii despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca e bi.cate tine? ca ai intrebat, de -tinute. le tine legate? inchise? numai ele sau si... ei? adica are si... TINUTI?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... e destul de tare. dar tinutele ei sunt droolingTARI DE TOT:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii auzim pe baieti laughing.
Parerea mea este ca exagereaza cand se imbraca, dar asta o scoate in evidenta.
xoxo
by dydee

| mickeye a răspuns:

Mie îmi place Lady Gaga. Are melodii frumoase, are voce, știe să facă show.mă amuză românașii de pe net care spun că Lady Gaga e nașpa, dar ascultă Inna.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Ii ador tinutele, asa ciudatele si super-comentate cum sunt de unii si altii, va dati seama ca sunt o mare fana a lui LADY GAGA

| MyaxD a răspuns:

Pai...oroginalitate aroape 0, imaginatie (proasta) cu carul, pentru mine e doar un clown care se imbraca ca pentru halloween tot timpul:_))) sunt artiste care ii dau clasa la voce si alte chestii-katy perry, rihanna, britney, beyonce, aguilera...

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Lady gaga e cea mai tare :X:X:X si imi plac si tinutele ei :X

| VittorioV a răspuns:

Tinutele ei sunt superbe, e originala si o ador.