| Yoคna a întrebat:

Ce parere aveti despre cum se imbraca Lady Gaga? Funda+votkiss

Răspuns Câştigător
| Diana_3108 a răspuns:

E ceva mai...iesit din comun.are stilul eibatting eyelashes si nimeni nu o poate copia ptc e prima care a avut curajul sa apara la tv in. chestiile alea p ea. mie imi placelaughing

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Se imbraca? Eu nu prea am vazut-o imbracata

| anncky a răspuns:

E f ciudat. dar uneori se imbraca fainwinking

| NoNameJunior a răspuns:

Lady Gaga are un stil vestimentar foarte ciudat.doar rare ori se imbraca mai.normal.

| Alle15 a răspuns:

Surpinzător si modern,fiecare avem stilul nostur aparte, şi eu ador stilul lui LADY GAGA, întradevăr minunat si imprevizibil.

| Alle15 a răspuns:

Surpinzător si modern,fiecare avem stilul nostru aparte, şi eu ador stilul lui LADY GAGA, întradevăr minunat si imprevizibil.

| EmilyWasHere a răspuns:

E o ciudata, sincera sa fiu si nici n-are voce!

| Idc12345 a răspuns:

Lady Gaga are un stil vestimentar foarte ciudat.doar rare ori se imbraca mai.normal. (e nebb)