| sonya69 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia lui Avril Lavigne "Innocence"? eu pur si simplu sunt fascinata de ea.

Răspuns Câştigător
| cornel a răspuns:

O stiu si euhappy
este superbahappy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi place foarte mult.winking

| Shinen a răspuns:

Si eu sunt fascinata de ea. Cam 4-5 luni a fost melodia mea preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu toate melodiile lui Avril, dar m-am cam plictisit de ele.,, Alice in Wonderland`` este o piesa sub nivelul asteptarilor mele. Daca noul album va fi asemanator, nu ma voi obosi sa-l cumpar.
Oricum, piesele ei le-am ascultat de-a lungul a 2 ani de zile, inca ii am versurile in mine :)).
Piesa,, Innocence`` este una reusita:).
http://www.youtube.com/watch?v=P0Po_UIeeGs in my world...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu un cover care-mi place foarte mult :) http://www.youtube.com/watch?v=xWcdyaC6Rk8&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumoasa, dar trista.