| lollyd a întrebat:

Ce parere aveti despre Avril Lavigne? Eu ador melodia smile

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

E o fată frumoasă dar nu toate melodiile ei sunt reuşite dar singura care îmi place e "Girlfriend"

| Francesca17 a răspuns:

Pai Imi place Avril, daca nu ma insel primele melodii rock pe care le-am ascultat au fost ale ei. Stie ce face, are increderea in ea, are o voce buna. Are un stil vestimentar cool pe care multe fete l-au adoptat. Deasemenea, ii invidiez parul.
Melodiilie ei sunt geniale, stiu ca intr-o perioada, cand eram mai trista (nu emo am avut niste probleme) nu ma opream din a asculta When You're Gone si I'm With You. Dintre melodiile ei imi plac in mod special: My Happy Ending, I'm With You, When You're Gone, Complicated, Girlfriend, Hot, The Best Damn Thing, Alice, Smile si mai sunt si altele. Fundita? Te pup :*