anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile lui Nimeni Altu'?

94 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodiile sunt super tari, mai ales melodia pun pariu e marfa. Imi place nimeni altu deoarece spune in melodi cea ce e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni Altu' e indestructibil
si oamenilor, vad ca sunt multe comentarii in care sustineti ca va place foarte mult. dar de ce nu cumparati albumu, ca sa-l sustineti, sa poata in continuare sa faca asta, credeti ca e asa usor sa te gandesti si la melodia care trebuie facuta, si la cum sa faca un ban sa o traga, si totusi face muzica pentru incantarea sufletelor noastre, ar trebui sa l rasplatim cumparandui albumu, si nu spuneti ca nu aveti bani oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimenialtu dupa mine e cel mai bun mc in viata
versurile si stilu lui is diferite de altii si prea mult adevar in versurile lui numai respect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E marfa omu, iar voi astia care spuneti ca nu va place cum canta, sunteti mai praf decat praful, daca voi ascultati o melodie de-a lui si nu intelegetzi nimic sau macar la ce se refera, inseamna ca nu aveti nici o treaba cu viata fratzilor...ar fi bine sa nu ma agit in continuare ca nu are rost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E genial big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exprima viata de zi cu zi...nu stiu. mie unu imi place...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E 1 noaptea...stare de rahat...moment nasol al vietii. ce ma linisteste? muzica lui Nimeni Altu.versurile ajung exact acolo unde trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte tare nimeni altu`, printre putinii rapperi care sunt un intreg, asta referindu-ma strict la tehnica... Pace, daca tot va place hai sa-l ajutati sa mai scoata albume cumparantu-i albumul de debut `Nopti prea lungi` sau cel cu remixurilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea Nimeni Altu' este cel mai bun raper din Romania. nu am mai auzit la nimeni versuri ca ale lui, versuri care iti ating sufletul si care te linistesc. sincer sa fiu, parazitii nu ma prea incanta cu melodiile lor, chiar daca ei canta dinainte ca eu sa ma fi nascutlaughing. sa va spun ceva si despre nane? hmmmthinking nane este tanar, este un talent in picioare, cu un viitor bun daca se tine de treaba. la puya va las pe voi sa comentatilaughing. hai pacewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super originale melodiile pe care le face omu Bv lui Respect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un RESPECT! spus din tot sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica lui nu prea se asculta, se simte, si de aceea nu multi o pot aprecia pentru ca multi asculta, dar nu simt. Mai degraba ar dansa in cluburi pe muzica ritmica, cine mai are timp de suflet? Pun pariu (ca sa-l citez exact pe el) ca si lu' Nichita Stanescu i-ar fi placut versurile, Eminescu la fel. In Romania se nasc oameni care scriu poezii, dar in acelasi timp se nasc si oameni care-i ucid. Ce scrie si canta el, ajunge-n strafundul sufletului. Asta este lucrul pe care trebuie sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni altu' nu o da mai bine ca Nimeni Altu'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mare drogat posibil.,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni altu mi se pare cel mai bun rapper roman in versurile lui spune numai adevarulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni Altu`? Pe el nu-l poti compara cu nimeni, si melodiile lui love struck, sunt ''profunde''...-inger si demon, inca o poveste love struck, simple consecinte. n'ai ce spune! desi nu asc toate mel lui.[prea bun!]; x -dana-:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul dintre cei mai buni rapperi din ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni altu are gennu de versuri care te ating exact acolo in adancul sufletului. cei care zic de nimeni altu ca a fost la balaceanca: sunteti praf. Melodia "inca o poveste" a fost scrisa in memoria unui tovaras de-al lui (nebunu')- a spus-o chiar el la unul din concertele sale. daca aveti ocazia duceti-va. face super atmosfera omul. SUPER MC. pentru 20-30 de lei. merita fiecare leu... respect NIMENI ALTU' :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jmeker frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-s cuvinte! no coment! suuooperrrrrrrr!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tare frate; orgasm cultural

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respect artistului Nimeni Altu`... mi-as dori sa aud totusi o colaborare intre Nimeni Altu si Guess Who, super flow la amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canta realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

... dar prea putini inteleg si acel mesaj ascuns printre injuraturiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bun cantaret de muzica Rap nu am cuvinte sa spun ce exprima versurile sale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni altu spune tot adevarul in melodiile sale pacat ca nu a mai scos albume noi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tare de departe.imopreuna cu bug mfia.respect rap adevarat

Întrebări similare