| RaduXZ9 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica comerciala din Romania?

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Am o parere foarte proasta despre muzica comerciala din Romania deoarece versurile nu au niciun mesaj, sunt la moda doar cateva saptamani, pe cand cele comerciale sunt ascultate si dupa 10 ani, iar exprimarea nu este libera.

| Anonimusqwer a răspuns:

Dupa parerea mea, muzica comerciala din Romania este alcatuita din versuri cu o tema fixa (asa-zisa "dragoste"). Melodia ei poate fi mai frumoasa sau mai putin frumoasa, dupa modul de perceptie al fiecaruia. Cred ca fiecare ar trebui sa-si caute si sa asculte ceea ce vrea, nu ceea ce i se impune (de catre radiouri), mai ales ca asta e o modalitate de relaxare.