| albinuta_2886 a întrebat:

Ce părere aveți despre noua muzică house din România?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte buna. Suntem un adversar redutabil pentru toti artisti house din intreaga lume. Multe melodii romanesti sunt in topuri.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da e buna'' dar parca.prea multa si prea asemanatoare.

| Specialist a răspuns:

Sa lamurim o treaba, daca zici muzica house si iti e gandu la inna sau alte chestii dance pop.nu ai nici o treaba cu muzica house. Muzica "house" ce ziceti voi se numeste popcorn... cand zici muzica house te gandesti la artisti precum : Deejay Zota http://www.DJZota.com, Emil Lassaria myspace.com/emillassaria, Raresh. va rog confundati muzica house cu muzica dance pop corn ce ruleaza non stop pe radiouri precum vibe/zu / one :) Un exemplu de artisiti sa va faceti o idee din afara: Thomas Gold, jhon dalhbach, deadmau5 ...etc. :P

| stweety10 a răspuns:

Niste melodii foarte frumoase apreciate de mult tineret din toata lumea.

| albinuta_2886 explică:

@italianu_vip. Am intrebat ce parere ai despre house ul romanesc. Raspunsul tau e cam pe langa. Inteleg ca vrei sa arati ca stii ce inseamna "house", dar chiar nu am nevoi de definitii. Daca tie iti trece prin minte sa pui numele Innei pe langa numele unor deejay adevarati, chiar si daca faci o antiteza, e grav. Sper ca am lamurit "treaba" happy.

| alisalisa a răspuns:

Am o parere buna despre muzica house din Romania; este foarte frumoasa (majoritatea melodiilor)

| Elena_9796 a răspuns:

Doamne deci e mega ciudat ca suntem asa de recunoscuti pentru diferite melodiilaughing
oricum.mai tari sunt deepcentral, inna, thaya.sa zicem si alte melodii chica boom.sexy love. voila.tongue