| Twilight a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rock?

41 răspunsuri:
| IFever a răspuns:

Cee parere am eu despre rock? Este un gend e muzica incomparabil cu alte genuri, este unic.Iti dezvolta psihicul, daca stii sa-l intelegi.

| Funyeru_Red_1999 a răspuns:

Rock? ...RULESSSS

| LordiRullz a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nicki minaj influenteaza bine no? invata fetitele sa se machieze in enspe mii de culori day dreaming hai mars d-aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, prima data cand am auzit de numele acestui gen de muzica am spus: Bleah, nu-mi place. Nu o sa ascult asa ceva niciodata. Iar a doua zi am cautat ceva muzica de acest gen si acum o iubesc! Ma ajuta sa trec peste depresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Domnule,esti cam prost.Manelele influenteaza viata spre rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wforweirdo):

rolling on the floor) uite gandirea omului prost rolling on the floor) cica numai satanisti asculta rock...pai ca sa iti spun asa...toti din Metallica sunt crestini nu statanisti asa ca punete cu burta pe carte si documenteazate

| wforweirdo a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram ironică, copile. Și crede-mă, tu ar trebui să te pui cu burta pe cartea de gramatică rău de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wforweirdo):

Da puteam sa jur ca o sa spui asta atunci cand nu am despartit cuvantul "documenteazate" asa ca numai da din gura atata si du-te si cauta-ti o ocupatiewinking crede-ma am mai multa carte decat tine...

| wforweirdo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era doar cuvântul "documenteaza-te", vezi tu, iarăși ai făcut o greșeală idioată, dar tu te crezi om cult. Ok. Să fii sănătos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wforweirdo):

Si tu sa fii sanatoasa si sa nu crezi ca daca scrii cu litere mari te face mai inteligenta.Pace si God Bless You

| wforweirdo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era vorba nici de majusculelaughing