| ToaderAndrei a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica Rock? Eu unul o ador!

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Cel mai bun gen de muzica ever! De cand ascult, m-am schimbat foarte mult si in bine.Nu te lua dupa astia care zic ca e de rahat, asculta ce iti place.\m/

26 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ascult rock, deci imi place.Nu stiu ce fel de rock adori tu, ca dupa playlist...

| mgtow a răspuns:

Guns`n rosses si unele melodii de la europe imi plac, freddye mercury. Melodiile noi nu mai sunt ce au fost odata, nu se compara cu cele din anii 80'' - 90''.

| FadetoBlack a răspuns:

Avem și noi o părere. Nu prea cred că-ți pasă.

| Furculingură a răspuns:

Şi tu cam ce trupe asculţi?

| MiyakoSaki a răspuns:

O iubesc.Ascult rock din clasa a 6-a, poti sa razi dar eu cu muzica rock am invatat engleza laughing la scoala nu prea era cine stie ce laughing

| sublime89 a răspuns:

La fel si eu.

| oprescudorin11 a răspuns:

E muzica anilor 50-70 din secolul trecut. Poate cea mai buna din ultimile secole.

| PedoBarbie a răspuns:

Îmi place.

| Duucu a răspuns:

O penibilitate de muzică gălăgioasă.

| greyhound a răspuns:

Si ce vrei? o medalie? e bine ca-ti place rock-ul dar nu inseamna ca esti special.

| mODIN a răspuns:

Nu as putea trai fara acest gen de muzica.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere bună. Îmi place.

| Bøøgey a răspuns:

Najpa.

| Maioru a răspuns:

Andrei,daca tu adori muzica rock nu este obligatoriu sa placa tuturor.Fiecare are preferinta lui:house, blues si altele.Rock-ul este frumos dar sa nu fie galagios si sa-l asculti mai incet.

Răspuns utilizator avertizat
| Aalliinnaa1000 a răspuns:

N-o urasc dar nici nu-mi place! laughing

| Mέℓℓ a răspuns:

Fiecare prefera o anumita muzica.Eu,..rock,hip-hop..ma rog.

| FoorRocknrool a răspuns:

De asemeni Guns N Roses, Metallica, Kingdome Come sunt misto

| ancaancutza14 a răspuns:

Si mie imi place este genul meu preferat de muzica dar pe langa mai ascult si altceva.