| MCRgurl a întrebat:

Ce parere aveti despre noul videoclip al trupe linkin parc? cel de la lost in the echo.mi-l puteti explica si mie? eu nu l-am inteles

P.S:am scris "parc" pentru ca daca scriam cu k imi puneau astia de la TPU parca

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Nu e greu de inteles, daca vezi vine baiatul ala care are in valiza aia niste poze, adica o multime de amintiri de la anumite persoane, aceste persoane apar si isi iau poza cu persoana draga pe urma le apare in fata aceasta persoana, si la refren cum auzi si tu bine canta " In these promises broken deep below, each words get lost in the echo, ecc... " si incet incet aceste persoane se duc, urla, cu scopul de a transmite ceva la persoanele alea in viata dar la sfarsit toate dispar si se distrug...E cam ciudat clipul dar are un sens bineinteles se leaga cu versurile piesei, sper ca te.am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce-mi place când lumea are impresia că înţelege ceva, deşi părerile lor diferă laughing

| SilentByTheNight a răspuns:

Mie mi se pare destul de simplu : Lost in the echo... O vad din esenta ei si parerea'mi personala un om ce nu e ascultat, merge printre minciunile oamenilor adica prin distrugere si neputinta... cam asa vad eu acel video happy Care oricum e doar un preview, dar din care intelegi multe, acum depinde din ce punct prievesti happy