| FusionCr4ft a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa cumpar o motoreta yami tt-r230.As vrea sa stiu pe unde pot merge cu ea gen drumuri comunale, forestiere etc.Cel mai complex raspuns primeste funda, MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| madastar18 a răspuns:

Poti merge pe drumuri comunale, forestiere si pe camp, pe aratura poti face multe cu aceasta motoreta, rezista calumea adica eu mi-as cumparao daca as avea finante.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge pe orice drum care nu este public, acestea sunt semnalizate. De asemenea in curte si pe camp, loc viran, etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe orice drum care nu este considerat drum public.