| BMW200 a întrebat:

Ce parere aveti despre vocea Loreenei de la eurovision?
Mie mi se pare extraordinara
astept pareribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| mickeye a răspuns:

Are voce tipa. În comparație cu târfa de Elena, chiar cântă bine.

4 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Are voce buna, prestatia a fost buna. Pe mine una nu m-a fascinat prea mult adica recunosc ca e o piesa buna insa nu stiu daca chiar cea mai buna big grin.
De la inceput am tinut cu Serbia si pentru mine castigatorul este Zeljko Joksimovic. happy

| qxeenbee a răspuns:

Intr-adevar, a avut o voce buna. Nu pot sa spun ca a fost cum a cantat Zeljko Joksimovic ( dupa parerea mea) dar da, este o solista buna.