| Alex00990 a întrebat:

Ce parere aveti despre Levi Elekes?
Ce parere aveti despre ideile si conceptile lui?
Mi se pare interesant mdoul lui de a trai, dar nu stiu daca mi l-as dori sa il am.
Astept pareri!

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu m-am mai uitat de ani de zile la el, ma enerva cum gesticula si cum vorbea sacadat de parca vorbea cu niste retardati. Eu nu vad nimic interesant la el, un alt speaker care stie sa manipuleze publicul prin truisme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă era un nimeni de care auzisem acu vreo 5 ani care avea numai idei nihiliste

| ACTH a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Mi-ai luat vorba din gura laughing. Ii pupa in fund pe aia de la BUG Mafia si asa mai departe. In vlogurile lui spunea ca e viata usoara, etc, dar nu facea nimic remarcabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un copil care a avut noroc si acum face pe desteptu mult si prost si fara rost.
Inainte spunea ca face parte din ceva organizatie secreta, spunea ca poate misca obiecte cu puterea mintii si alte abureli. Sincer mi se pare un fraier care duce lipsa de atentie...