| Adry05 a întrebat:

Ce raperi romani va plac?
Ce parere aveti despre Deliric?

Răspuns Câştigător
| AdrianaBacescu a răspuns:

Doar Vescan, Doc, Nosfe si Killa Fonic.

4 răspunsuri:
| Andersen2k18 a răspuns:

Nimeni Altu si multi alti care fac muzica din placere si din suflet pentru ascultatori. Ca alti au luat calea banului, nu dau exemple, si au avut de pierdut.

| Adry05 explică (pentru Andersen2k18):

Am inteles asta dar as fi vrut exemple concrete. Pe cine asculti si admiri CA NUME laughing

| Giuliano24 a răspuns:

Eu ii cataloghez pe următorii ca cei mai buni :Nimeni Altu, Deliric, Alexandru Constantin(dice),Neli, Alan&Kepa, pacha MAN, Doc, si poate mai sunt si alti dar in opinia mea ei sunt uni dintre cei mai buni. Cat despre Deliric e unul dintre cei care au luat parte la nasterea CTC-ului un baiat de nota 10 atat din punct de vedere profesional si de viata, daca nu sti ce inseamna ctc iti zic tot eu, "Controlul Tehnic de Calitate." Doc, Deliric 1 si VD. Prin 1995 au luat nastere, cred, este o trupa de rap.

| Adry05 explică (pentru Giuliano24):

Stiu despre CTC. happy Deliric e raperul meu preferat. De aia am si pus cea de-a 2-a intrebare.